Aktualności
OBÓZ ZIMOWY DLA DZIECI MINDFULNESS & JOGA w wieku 7-12 lat
Analogowy czas dla dzieci – kameralna grupa TYLKO 30 uczestników i aż 5 opiekunów.
Jesteśmy TU I TERAZ, w przyjaznej atmosferze sprzyjającej pogłębianiu koncentracji, uważności i życzliwości.
CO BĘDZIEMY ROZWIJAĆ U DZIECI?
– uważność,
– kreatywność,
– zamiłowanie do ruchu i jego różnych form,
– umiejętność wyciszania się,
– budowanie więzi z naturą,
– wrażliwość przyrodniczą,
– świadomość jedzenia,
– życzliwość do siebie samych i innych.
W PROGRAMIE:
🧘 MINDFULNESS 🧘
Zajęcia z uważności z elementami treningu uważności metodą Eline Snel © “Uwaga to działa!”, pozwolą zajrzeć dzieciom do własnego wnętrza, skupić się na emocjach, na oddechu, wyciszyć się i lepiej poznać siebie.
Kreatywne zabawy z uważnością dopełnią tę wiedzę w twórczym działaniu.
🤸 JOGA 🤸
Zajęcia z Jogi Kreatywnej i Animal Kids Yoga, łączą w sobie pozycje jogi i techniki koncentracji, relaksacji z grą i zabawą, ekspresją ciała, tańcem, opowieściami, delikatną stymulacją wrażeń sensorycznych, elementami muzykoterapii i edukacji emocjonalnej. Zajęcia rozwijają świadomość ciała, koordynację, wzmacniają zaufanie i pewność siebie, wewnętrzny, uważność i wyobraźnię.
🌲 NATURA 🌲
Czekają nas warsztaty z leśnymi edukatorami z orientacji w terenie, spacery po lesie śladami zwierząt oraz gry terenowe. Przy sprzyjającej pogodzie kuligiem zwiedzimy okolicę. Stworzymy również własnoręcznie eko kosmetyki. Wszystko to w atmosferze beztroskiej i spontanicznej zabawy w naturalnym środowisku.
🎨 ART 🎨
Podczas zajęć artystycznych dzieci będą miały okazję wyrazić się twórczo poprzez ruch, taniec, śpiew, a także intuicyjne muzykowanie na różnych instrumentach. To będzie przestrzeń na ich ekspresję, totalność, kreatywność i nieszablonowe działania.
🌿 Obóz jest prowadzony w duchu Zen Coachingu – jednym z organizatorów jest absolwent treningu Zen Coachingu. Dzięki temu będziemy odkrywać nasz prawdziwy potencjał i wewnętrzne zasoby. 🌿
📅 KIEDY?📅
28.01. – 2.02.2024 r.
(od niedzieli do piątku)
⛺️ GDZIE? ⛺️
Zielona Szkoła w Schodnie
Schodno 1 (koło Wdzydz) [74 km od Gdańska i Tczewa],
83-425 Dziemiany
Siedziba Zielonej Szkoły położona jest z dala od zgiełku i hałasu, w małej osadzie Schodno na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, w odrestaurowanej dawnej szkole wiejskiej z początków XIX wieku. W czasie wolnym od zajęć można odpocząć w otoczonym borami ogrodzie, w którym znajdują się wiata edukacyjna z kominkiem, piec chlebowy, wydzielone miejsce na ognisko, pomoce edukacyjne i mini – boisko. Już w kilka minut od Zielonej Szkoły docieramy do borów, jezior, łąk, lasów i torfowisk Wdzydzkiego PK. Taka mozaika krajobrazu stanowi odpowiednie miejsce prowadzenia „żywych lekcji przyrody”.
🚌 DOJAZD 🚌
Dojazd we własnym zakresie.
🥗 WYŻYWIENIE 🥗
4 urozmaicone posiłki dziennie:
śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja.
📩 JAK ZAPISAĆ DZIECKO?📩
W celu wstępnej rezerwacji miejsca prosimy o wysłanie zgłoszenia na
e-mail: obozymindfulness@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie:
imienia i nazwiska dziecka, wieku, telefonu kontaktowego, adresu mailowego, na który zostaną wysłane dokumenty do wypełnienia.
ZAREZERWUJ miejsce dla swojego dziecka już dziś.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej umowy/zgłoszenia uczestnika oraz płatność zgodnie z wybraną przez Państwa formą.
💫 INWESTYCJA W ROZWÓJ DZIECKA 💫
1800 zł płatne do 11.11.2023 r.
1888 zł płatne po 12.11.2023 r. do wyczerpania miejsc
Dla dzieci, które brały udział w naszych wcześniejszych obozach zniżka:
1700 zł – płatne do 11.11.2023 r.
1777 zł – płatne po 12.11.2023 r. do wyczerpania miejsc
Jeżeli ktoś za Twojego polecenia zapisze się na obóz otrzymujesz rabat -50 zł (jest to jednorazowa promocja, nie sumuje się jeśli przyprowadzisz więcej osób)
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł w terminie 7 dni
od zgłoszenia mailowego dziecka na konto:
07 1090 2620 0000 0001 4734 2466
WAŻNE: w tytule przelewu “Zaliczka – Schodno zimowisko 2024 + Imię i Nazwisko”
LUB
w przypadku wpłaty całości jednorazowo: „Wpłata – Schodno zimowisko 2024 + Imię i Nazwisko”
BRAK WPŁATY ZALICZKI W TERMINIE 7 DNI OD WYSŁANIA ZGŁOSZENIA POWODUJE ANULOWANIE REZERWACJI MIEJSCA.
📞 KONTAKT 📞
694 417 781
515 228 866
668 824 628
662 039 407
ORGANIZATORZY / O NAS
Jolanta Kaschel FUNDACJA uWAŻNI
Jestem dyplomowaną pedagożką, trenerką uważności dla dzieci i młodzieży metodą Eline Snel ©, dogoterapeutką, joginką, artystką, wolontariuszką, od 30 lat towarzyszę dzieciom, młodzieży i rodzicom. Zapraszam dzieci i dorosłych w podróże pełne uważności – www.uwazni.org.
Magdalena Matylda Grzonka SOUL&FLOW
Od 2009 r., jestem związana z edukacją, jako twórcza nauczycielka, wicedyrektor ds. pedagogiczno-wychowawczych, organ prowadzący przedszkole. Obecnie jako nauczycielka uważności prowadzę treningi Mindfulness i Kreatywne zabawy z uWAŻNOŚCIĄ dla dzieci i młodzieży w przestrzeni Soul&Flow. www.soulandflow.pl
Patryk Kaschel WDECH I WYDECH
Jestem psychologiem, terapeutą, trenerem uważności dla dzieci metodą Eline Snel © oraz instruktorem jogi dla dzieci i młodzieży. Fascynuję się mocą oddechu, dźwiękami natury i instrumentów oraz świadomym ruchem w różnej formie. Prowadzę koncerty relaksacyjne. Poprzez działalność „Wdech i wydech” wspieram dorosłych i dzieci w ich świadomym życiu w tu i teraz.
Martyna Potapowicz STUDIO SPOKOJU
Jestem założycielką przestrzeni Studio Spokoju, jestem psycholożką, arteterapeutką i artystką. Wspieram kobiety podczas indywidualnych konsultacji psychologicznych. Tworzę bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie. Prowadzę kreatywne warsztaty dla dzieci, dorosłych i seniorów korzystając z różnych form arteterapii: śpiewu, tańca intuicyjnego, masażu dźwiękiem i koncertów relaksacyjnych.